Titles you rated
Save Me Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
Producing NobutaRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 3.0
SignalRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 2.5
PastaRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0- GokusenRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0