Titles you rated
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
TroyRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
In the Heart of the SeaRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0