Titles you rated
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
Dog DaysRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0