Movies
Ratings
31
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 3.0
Drowning LoveRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
A Moment of RomanceRated ★ 4.5
Snow Chick - A Penguin's TaleRated ★ 5.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 2.0
The MoonRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 4.5
The MediumRated ★ 0.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Hero of KinpokoRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 3.5
Riding a Wave with YouRated ★ 3.0