Movies
Ratings
252
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
...ingRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
CashbackRated ★ 3.0
Odd ThomasRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
LucyRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The TruckRated ★ 4.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
Bodyguards and AssassinsRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0- The Haunted House ProjectRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5