Movies
Ratings
108
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 2.5
Mulholland DriveRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
MelancholiaRated ★ 3.5
The Spirit of the BeehiveRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The Animal KingdomRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0