Movies
Ratings
1981
NonnasRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.5
The SingersRated ★ 3.5
The Perfect NeighborRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
Güle-GüleRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 1.0
Bring Her BackRated ★ 2.5
About FamilyRated ★ 2.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0