Movies
Ratings
647
FrankensteinRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 2.5
Seven SamuraiRated ★ 1.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.0
MantisRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.0
MetropolisRated ★ 3.0
The Wizard of OzRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 3.0