Titles you rated
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Mercy for NoneRated ★ 0.5
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 1.5
What Comes After LoveRated ★ 2.5
ClarkRated ★ 3.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 5.0