Titles you rated
The UnforgivenRated ★ 4.0
3:10 to YumaRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
First StrikeRated ★ 3.0
Deep ImpactRated ★ 3.0
Last Hero in ChinaRated ★ 3.0
Road to PerditionRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
No Way OutRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
The PatriotRated ★ 3.0
Armour of GodRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
Nowhere to HideRated ★ 4.0
The Bank JobRated ★ 3.0
Lost In LoveRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0