Movies
Ratings
40
Rinco's RestaurantRated ★ 5.0
The Big PictureRated ★ 5.0
Malcolm XRated ★ 4.0
BirdyRated ★ 4.0
Woman Is the Future of ManRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 2.0
Point BreakRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 1.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 1.0
FridaRated ★ 1.0
Someone SpecialRated ★ 5.0
GloveRated ★ 1.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 1.0
Requiem for a DreamRated ★ 5.0