Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.5
The First OmenRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 0.5
PhantomRated ★ 0.5
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 3.5
Last Night in SohoRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
FinchRated ★ 3.5
Turning RedRated ★ 4.5
The BatmanRated ★ 4.0
KingmakerRated ★ 1.5