Titles you rated
A Better TomorrowRated ★ 3.0
The StingRated ★ 3.0
Never Say Never AgainRated ★ 3.0
AbductionRated ★ 2.0
The Legend IRated ★ 3.0
EraserRated ★ 2.0
DuelistRated ★ 3.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 2.0
Striking DistanceRated ★ 2.0
True LiesRated ★ 3.0
Six Days Seven NightsRated ★ 2.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
G.I. JaneRated ★ 3.0
In the Line of FireRated ★ 3.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 2.0
HannaRated ★ 2.0
Shoot 'Em UpRated ★ 4.0
EntrapmentRated ★ 2.0
Under SiegeRated ★ 3.0