Movies
Ratings
200
3 IdiotsRated ★ 4.5
My SO Has Got DepressionRated ★ 4.0
The Invention of LyingRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.0
WonderRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Lump of SugarRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 3.0
HustlersRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5