Titles you rated
Nothing SeriousRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 2.5
Shot CallerRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
ThirstRated ★ 2.5
BarbarianRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
The First OmenRated ★ 2.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.0
Sleeping BeautyRated ★ 4.0
RunRated ★ 4.0