Movies
Ratings
698
Christmas in AugustRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
VertigoRated ★ 2.5
ReboundRated ★ 3.5
HoneySweetRated ★ 3.5
Cold FishRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Death ProofRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
There Will Be BloodRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 4.0
The Blind Melody AndhadhunRated ★ 2.0
Little ForestRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0