Titles you rated
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Fly Me to the MoonRated ★ 2.5
RatatouilleRated ★ 4.5
Us AgainRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
SWITCHRated ★ 3.5
The GrinchRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
NapoleonRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 3.0