Titles you rated
Forget You NotRated ★ 5.0
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 5.0
First LoveRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Hogu's LoveRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 5.0
Jitenshaya-san no Takahashi-kunRated ★ 5.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Long VacationRated ★ 5.0
Hot SpotRated ★ 5.0
나는 돈가스가 싫어요Rated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 5.0- ラブ・レボリューションRated ★ 5.0
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
Normal PeopleRated ★ 4.5
Autumn's ConcertoRated ★ 4.5