Titles you rated
BurningRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.0
The Sense of an EndingRated ★ 2.5
Ghost RiderRated ★ 2.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 2.5
101 DalmatiansRated ★ 2.0
Chicken RunRated ★ 2.5
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 2.5
MarathonRated ★ 2.0
Sleeping BeautyRated ★ 3.0
The God of CookeryRated ★ 3.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 2.5- Short! Short! Short! 2013Rated ★ 3.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 3.0
Detective Conan: Jolly Roger in the Deep AzureRated ★ 3.0
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 3.5