Titles you rated
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 1.0
STEINS;GATERated ★ 1.5
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 1.0
Phoenix Wright: Ace AttorneyRated ★ 2.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 1.5
Hare+GuuRated ★ 3.5
GalileoRated ★ 2.5
GalileoRated ★ 2.5- Knowledge Channel eRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 2.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 2.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 1.5- BonobonoRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 1.5
Dream HighRated ★ 2.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.0
- Mōtto! Ojamajo DoremiRated ★ 2.5
Magical DoReMi #Rated ★ 2.5
My FamilyRated ★ 2.5- Powerpuff GirlRated ★ 3.5