Series
Ratings
73
Long VacationRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 1.5
Run OnRated ★ 3.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
EncounterRated ★ 1.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5
100 Days My PrinceRated ★ 3.0