Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 2.0
WeaponsRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
ElioRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 2.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Bride WarsRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
The Scarlet LetterRated ★ 2.0