Movies
Ratings
323
MotherRated ★ 4.0
Logan LuckyRated ★ 1.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 1.5
Furious 7Rated ★ 4.5
Fast & FuriousRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 2.0
Fast FiveRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 2.0
DefaultRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0