Titles you rated
- ポケットモンスターベストウイッシュ シーズン2 エピソードNRated ★ 3.0
The Seven Deadly Sins : Wrath of the GodsRated ★ 3.0- Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 2.5
Major Season 3Rated ★ 3.0- 유희왕 2기Rated ★ 2.5
원피스 16기Rated ★ 3.0- 블리치Rated ★ 3.0
- BeybladeRated ★ 3.0
High School of the DeadRated ★ 3.0
Inazuma Eleven Season 1Rated ★ 3.0- Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 3.0
Gakuen AliceRated ★ 2.5- 데스노트Rated ★ 3.5
Bleach: The BountRated ★ 3.0- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 3.0
Noragami AragotoRated ★ 3.5
Blue Exorcist: Kyoto SagaRated ★ 3.5
REBORN!Rated ★ 4.0
Major Season 1Rated ★ 3.5- 유희왕 1기Rated ★ 3.0