Movies
Ratings
228
Secret SunshineRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Drive-Away DollsRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
IncoherenceRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
The Taste of ThingsRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5