Titles you rated
Ms. IncognitoRated ★ 3.5
A Hundred MemoriesRated ★ 0.5
Ace of Diamond Act IIRated ★ 5.0- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
TempestRated ★ 1.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5- Ace of Diamond: Second SeasonRated ★ 4.0
Ace of the DiamondRated ★ 5.0
Queen MantisRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Rain or ShineRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Try: A Miracle in UsRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Perfect MatchRated ★ 3.0
When I Fly Towards YouRated ★ 3.5
The First FrostRated ★ 3.5
Mystic Pop-up BarRated ★ 1.5
The Golden SpoonRated ★ 2.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.5