Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
BeckhamRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
Doona!Rated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
NANARated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.5
Love to Hate YouRated ★ 2.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
First LoveRated ★ 5.0