Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 3.0
Leap!Rated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
MasterRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 5.0
The KingRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.5