Series
Ratings
36
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
RememberRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5