Titles you rated
Cast AwayRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 2.0
DrumlineRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
21Rated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 4.0