Movies
Ratings
506- 조금 긴 독백Rated ★ 5.0
Everyone Says I Love YouRated ★ 4.0
Manhattan Murder MysteryRated ★ 4.5
Once in a SummerRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Gangs of New YorkRated ★ 4.5
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
BrokenRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
A River Runs Through ItRated ★ 4.0