Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5- PilotRated ★ 3.0
Lorna's SilenceRated ★ 4.0
The GrandmasterRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
VenomRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.0
We Are BrothersRated ★ 2.5
Daddy You, Daughter MeRated ★ 2.5- Sunset in My HometownRated ★ 2.5
The MayorRated ★ 2.5
Crying FistRated ★ 3.0
Man of MenRated ★ 2.5
UnstoppableRated ★ 2.5