Titles you rated
- HallanRated ★ 2.5
- A Wing and a PrayerRated ★ 2.5
- Echo of the PastRated ★ 2.0
- HideawayRated ★ 2.5
The SuccessorRated ★ 2.5
Winter in SokchoRated ★ 3.0
Tokyo SonataRated ★ 4.0- My First FuneralRated ★ 4.0
- Two HoursRated ★ 3.5
- After MidnightRated ★ 3.5
- All That Saves UsRated ★ 2.5
As the Bell RingsRated ★ 3.0
ChocolateRated ★ 2.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0- Black SnakeRated ★ 1.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 2.5- SAVERated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0