Movies
Ratings
52
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
We Were SoldiersRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 2.0
JumperRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 1.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Dead Man WalkingRated ★ 2.0
AlienRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Enemy of the StateRated ★ 3.0
The Naked KitchenRated ★ 3.0