Movies
Ratings
97
The Beauty InsideRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 3.0
The MachinistRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 3.5
The IllusionistRated ★ 3.0
CloserRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
Yes ManRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
K-PAXRated ★ 5.0
Into the WildRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0