Titles you rated
Drive My CarRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 1.5- GurasRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
Jiro Dreams of SushiRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
Anna KareninaRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 3.0