Titles you rated
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.5
Mood IndigoRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 2.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
Mona Lisa SmileRated ★ 3.5