Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 2.5
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
MoonRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 2.0
Fists of LegendRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 3.5
FrequencyRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
City of GodRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.5