Movies
Ratings
186
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 3.0
Big Fish & BegoniaRated ★ 5.0
The ShamelessRated ★ 5.0
The BrosRated ★ 3.0
Hansel & GretelRated ★ 4.5
The ClosetRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 3.0
Golden SlumberRated ★ 3.0
After LifeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
ChampRated ★ 3.0
A Wonderful MomentRated ★ 3.0