Titles you rated
GantzRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
JumperRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0