Titles you rated
Grand Maison TokyoRated ★ 5.0
The Confidence Man JPRated ★ 5.0
The Confidence Man JP SpecialRated ★ 5.0- From the Northern CountryRated ★ 5.0
BelieveRated ★ 5.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
VivantRated ★ 5.0- Do Not Say Mystery SpecialRated ★ 4.0
Still, Life Goes OnRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0- Legal High SP 2Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Life's PunchlineRated ★ 5.0- Invincible Parachute AgentRated ★ 5.0
The RebelRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0- Three KingdomsRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5