Series
Ratings
46- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 4.0
- Doctor WhoRated ★ 4.0
- Doctor WhoRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 1.5
Bad GuysRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 2.0
Gokusen Season 2Rated ★ 2.0- Gokusen Season 3Rated ★ 2.0