Movies
Ratings
467
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
TigertailRated ★ 3.0
Rain ManRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0