Movies
Ratings
369
ElementalRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
A Complete UnknownRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
PoetryRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Like You Know It AllRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 3.5
Typhoon ClubRated ★ 3.5
GrassRated ★ 3.0