Titles you rated
Another Miss OhRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 4.0
LostRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 3.5