Series
Ratings
181
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 4.0- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 2.0
- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 2.5
Love and AmbitionRated ★ 5.0
Sailor Moon SRated ★ 3.0
The King and IRated ★ 1.5
In-soon Is PrettyRated ★ 2.5
The Rose of VersaillesRated ★ 3.0- Run HanyRated ★ 1.5
- Being Human Season 1Rated ★ 3.0
Sailor Moon SuperSRated ★ 3.0- The Flying SuperboardRated ★ 1.5
- The Flying SuperboardRated ★ 1.5
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 4.0- The Flying SuperboardRated ★ 1.5
BonobonoRated ★ 4.0- BonobonoRated ★ 4.0
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 3.0
Shugo Chara!Rated ★ 3.0
A Dog of FlandersRated ★ 5.0