Movies
Ratings
279
Yorushika LIVE 2024 [ZENSE]Rated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Miss Kobayashi's Dragon Maid: A Lonely Dragon Wants to Be LovedRated ★ 3.5
BanG Dream! It's MyGO!!!!! Movie 2Rated ★ 5.0
Dan Da Dan: Evil EyeRated ★ 4.0
Colorful Stage! The Movie: A Miku Who Can't SingRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.5
YOASOBI 5th ANNIVERSARY DOME LIVE 2024 “SURREALISM”Rated ★ 5.0
BanG Dream! It's MyGO!!!!! MovieRated ★ 5.0
Ado SPECIAL LIVE "Shinzou" in CinemaRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuX -Beginning-Rated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5- IU CONCERT : The Golden HourRated ★ 3.5
The Disappearance of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
Gekijou Soushuuhen BOCCHI THE ROCK! Re:Re:Rated ★ 5.0
Look BackRated ★ 5.0
BOCCHI THE ROCK! Kessoku Band LIVE -Kousei-Rated ★ 5.0
Gekijou Soushuuhen BOCCHI THE ROCK! Re:Rated ★ 5.0