Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
7 Women and a MurderRated ★ 2.0
JulesRated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 3.5
Rebel RidgeRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 4.0
The Electric StateRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
Queen CrabRated ★ 2.5
The FallRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 3.5