Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
KaosRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 1Rated ★ 3.5
Kieta HatsukoiRated ★ 3.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.0
Old Fashioned CupcakeRated ★ 3.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
Semantic ErrorRated ★ 3.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
We Are Lady PartsRated ★ 4.0
Inspector KooRated ★ 4.5
Political FeverRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5