Titles you rated
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Akame ga Kill!Rated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Mr. Osomatsu Season 2Rated ★ 4.5
VeteranRated ★ 0.5
PartnerRated ★ 0.5
H2Rated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Mr. OsomatsuRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 5.0
Angel Beats!Rated ★ 2.5
Toradora!Rated ★ 2.5